We use cookies to provide you with a better service. Carry on browsing if you're happy with this, or find out how to manage cookies. X

About Us

  • Heritage Bathrooms International French
  • Heritage Bathrooms International Dutch
  • Heritage Bathrooms International German

Heritage bathrooms — міжнародна компанія, що співпрацює з партнерами в понад 25 країнах по всьому світу, від Скандинавії до Австралії.

Наше членство в Masco Corporation, одній з найбільших в світі компаній з устаткування будинків, дає нам ресурси та глобальний доступ, щоб мати можливість надавати відмінні продукти та послуги своїм клієнтам, які цінять якість, зміст та британський дизайн. Міжнародні клієнти отримують підтримку від спеціалізованої групи під керівництвом Менеджерів з міжнародного збуту, Клер Віллоубі та Анети Дучновска. Якщо ви представляєте міжнародну компанію, зацікавлену у співпраці з Heritage bathrooms, будь ласка, зверніться до Клер або Анети.

Клер Віллоубі
Менеджер з міжнародного збуту, Західна Європа
+44 (0)7966 971 422

НАДІСЛАТИ ЕЛЕКТРОННОГО ЛИСТА КЛЕР

Клер понад 17 років займається продажами за кордоном, добре володіє французькою та німецькою мовами. Вона навчалася і працювала у Франції та Німеччині. Наразі Клер фокусується на розробці нових ринків та побудові взаємовигідного партнерства у Західній Європі.

Claire Willoughby | Heritage Bathrooms

Анета Дучновска
Менеджер з міжнародного збуту, Східна Європа
+49 171 746 0025

НАДІСЛАТИ ЕЛЕКТРОННОГО ЛИСТА АНЕТІ

Анета займається підтримкою наших клієнтів зі Східної Європи, Прибалтики та Росії. Пропрацювавши 18 років у нашій сестринській компанії Hueppe та продовжуючи свою діяльність у ролі менеджера зі збуту у Східній Європі та Росії, Анета має вагомий досвід у побудові успішного бізнесу в цьому регіоні.

Aneta Duchnowska | Heritage Bathrooms